Prefabrik Beton Sanayi Tesisi

Prefabrik Beton Sanayi Tesisi

Prefabrik beton sanayi tesisi inşaatı konusunda  firmamız kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Modern teknoloji kullanımıyla prefabrik yapıların parçaları, talep doğrultusunda kısa sürede üretilerek inşaat alanına getirildikten sonra birleştirilip kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Beton kalitesinin yüksekliği ve özellikle ön germe işleri daha fazla yüklerin taşınması ve daha büyük açıklıkların geçilmesini sağlar. Montajın kolay hale gelmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

image

Prefabrik betonarme yapılar modüler olmasından dolayı önceden planlanarak ve ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Her türlü alana ve büyüklüğü göre üretilebilir. İsteğe göre değişebilen görünüm seçeneklerinin olması istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılabilmesi veya değiştirilebilmesine olanak sağlar.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Hata oranı düşüktür. Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir.

image

Prefabrik yapı fiyatları yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre şekil alır. Yapının “ Türü? Hangi amaçla kullanılacağı? Yüksekliği? Kullanılacak malzeme? Projenin konumu? Ara kat ve varsa vinç yükü bilgileri? Altyapı durumu? vb.” bilgilerine göre şekillenir.

Prefabrik yapılar kısa süreli ve ekonomik üretimleri, kolay şekilde monte edilme avantajları ile birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Prefabrik yapıları sanayi tesisi, depo, çiftlik, yemekhane, sosyal tesis, hangar, fabrika, kümes, olimpik kompleks gibi birçok alanda görmek mümkündür.

Gürtes İnşaat, kalite politikalarını belirlerken, müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Prefabrik sanayi tesisi için ihtiyaç duyulan yapı elemanlarını üretirken, uygulanabilecek olan tüm statik ve dinamik etki oranlarını hesaplıyor, tüm etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Prefabrik beton sanayi tesisi seçeneklerimiz ile ihtiyaca göre farklı alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Ürünlerimizin sağlamlık oranının yüksek olması, endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan sanayi tesisleri için projelerimizin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Prefabrik sanayi tesisi yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir