Prefabrik Betonarme Büyükbaş Ahırı

Prefabrik Betonarme Büyükbaş Ahır

Prefabrik betonarme büyükbaş ahır, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyenler öncelikle büyükbaş hayvan çiftliği kurmalıdır. Çiftlik belirli unsurlar göz önünde bulundurularak hayvanların rahat etmesi ve sağlığı açısından özen ve dikkatle kurulmalıdır. Büyük bir arazi tercih edilmeli ve hayvanların sayısına göre çiftlik yapımı gerçekleştirilmelidir.

Büyükbaş ahır yapmak isteyenler alan seçiminde mutlaka eğimli alanlar tercih etmelidirler. Su kaynaklarına yakın ve otlak açısından zengin arazilerde çiftliğin kurulması, hayvanların daha sağlıklı büyümesini sağlar. Havalandırma sistemleri doğru bir şekilde kurulmalı ve bu sayede sağlıklı bir yaşam ortamı yaratılmalıdır.

Prefabrik büyükbaş ahır projeleri bütçe, arazide çiftliğin kurulumu, yönetim biçimi, hayvanların yetiştirilme şekli, büyüme ve gelişme tahminleri vb. faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanır.

image

Prefabrik hayvan ahırları, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir.

Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi birçok olanaklarından dolayı prefabrik çiftlikler işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

Prefabrik büyükbaş ahır fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Hangi alanda faaliyet göstereceğiniz, kullanılacak yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, arazinin büyüklüğü ve konumu, içerisinde bulunacak hayvan sayısı, ekipman türü seçimi ve kurulumu, beslenilecek hayvanların alınması maliyet oranını şekillendirmektedir.

image

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik ahır için projelendirme yapıyoruz. Ahır tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz.

Prefabrik betonarme büyükbaş ahır yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim, size ekonomik fiyatlar sunalım. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir