Prefabrik Betonarme Depo

Prefabrik Betonarme Depo

Prefabrik betonarme depo yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik depo projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra depo kurulumlarına başlıyoruz.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan Prefabrik Depolar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bölgesel iklim koşulları, makas açıklıkları ve statik hesaplara uygun projelendirme, üretim ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır.

image

Betonarme prefabrik imalat ile binaların yapım süreleri kısalır. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir. Ön-germeli üretim ile büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. İyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür. Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir.

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Prefabrik depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre farklı prefabrik depo modellerinde projeler üretmekteyiz. Prefabrik depo modelleri, kullanım amacına göre soğuk hava deposu, antrepo, hangar gibi model isimleriyle kullanılmaktadır.

image

Prefabrik depo fiyatları depo büyüklük durumuna, depo iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, bulunulan bölgeye, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, zemin durumuna göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo modellerine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlamaktadır.

Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik betonarme depo, hangar, ambar vb. yapı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir