Prefabrik Betonarme Hangar

Prefabrik Betonarme Hangar

Prefabrik betonarme hangar yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik hangar projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra hangar kurulumlarına başlıyoruz.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik hangarlar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Beton Prefabrik sektöründe proje ile oluşan yapılar sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanır. Deponuzun büyüklüğüne hangarınızın hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

image

Prefabrik hangarlar; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik hangar yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Hangar Depo Modelleri inşa edilecek yapının zemin dayanıklılığına göre şekil almaktadır. Prefabrik hangarlar da standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde üretilebilir.

image

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik hangar fiyatlarıdır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır.

Önceki makalelerimizde de paylaştığımız gibi prefabrik hangar fiyatları kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, hangar büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, bulunulan bölgeye, zemine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik betonarme hangar yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir