Prefabrik Büyükbaş Ahır Fiyatları

Prefabrik Büyükbaş Ahır Fiyatları

Prefabrik Büyükbaş Ahır Fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik Büyükbaş Ahır, projeye uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Firmamız talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle de hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

image

Prefabrik Büyükbaş Ahır Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyenler öncelikle büyükbaş hayvan çiftliği kurmalıdır. Çiftlik belirli unsurlar göz önünde bulundurularak özen ve dikkatle kurulmalıdır. Büyük bir arazi tercih edilmeli ve hayvanların sayısına göre barınak yapımı gerçekleştirilmelidir.

Prefabrik büyükbaş ahır projeleri bütçe, çiftliğin kurulumu, yönetim biçimi, hayvanların yetiştirilme şekli, büyüme ve gelişme tahminleri ve diğer faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanır.

image

Büyükbaş ahır yapmak isteyenler alan seçiminde mutlaka eğimli alanlar tercih etmelidirler. Su kaynaklarına yakın ve otlak açısından zengin arazilerde çiftliğin kurulması, hayvanların daha sağlıklı büyümesini sağlar. Ahır duvarlarının ısı geçirmeyen malzemelerden yapılması gerekir. Aynı zamanda havalandırma sistemleri de doğru bir şekilde kurulmalı ve bu sayede sağlıklı bir yaşam ortamı yaratılmalıdır.

Büyükbaş Ahır Kurulum Maliyeti

Prefabrik büyükbaş ahır fiyatları hayvancılık faaliyetinin amacına, hayvan sayısına,  hayvan ırklarına, hayvan ahırları, yapı malzemesi, yem ihtiyacı ve araziye göre değişkenlik gösterir.

Büyükbaş Hayvancılık Hibe ve Devlet Destekleri

Türkiye genelinde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm girişimcilere gereken şartları sağlamaları durumunda devlet desteği verilmektedir. Özellikle Tarım ve Orman Bakanlığı ve Ziraat Bankası, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği devlet desteği sunar. Ancak her kurumun destek şartları farklılık gösterir. Bunun için kurumların başvuru şartlarını doğru bir şekilde incelemek ve gereken belgeleri eksiksiz temin etmek gerekir.

image

Ayrıca Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Bankası ortak çalışması ile hibe kredileri de verilmektedir. Her iki kurumun talep ettiği şartların karşılanması halinde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği hibe yardımı alınabilir.

Prefabrik büyükbaş ahır fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz. Prefabrik ahır nasıl kurulur maliyeti ne kadardır diye düşünmeyin. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir