Prefabrik Büyükbaş Ahırı

Prefabrik Büyükbaş Ahırı

Prefabrik büyükbaş ahırı projelendirme ve taahhüt işlerini Gürtes-Betosan ortaklığı ile gerçekleştirmekteyiz. Prefabrik yapı elemanları üretimi ve montaj işlemleri alanında 1996 yılından günümüze, Avrupa Birliği Standartlarına uygun hizmet vermekteyiz.

Prefabrik büyükbaş ahır, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyenler öncelikle büyükbaş hayvan çiftliği kurmalıdır. Çiftlik belirli unsurlar göz önünde bulundurularak hayvanların rahat etmesi ve sağlığı açısından özen ve dikkatle kurulmalıdır. Büyük bir arazi tercih edilmeli ve hayvanların sayısına göre çiftlik yapımı gerçekleştirilmelidir.

image

Büyükbaş ahır yapmak isteyenler alan seçiminde mutlaka eğimli alanlar tercih etmelidirler. Aynı zamanda su kaynaklarına yakın ve otlak açısından zengin arazilerde çiftliğin kurulması, hayvanların daha sağlıklı büyümesini sağlar. Ahır duvarlarının ısı geçirmeyen malzemelerden yapılması gerekir. Havalandırma sistemleri de doğru bir şekilde kurulmalı ve bu sayede sağlıklı bir yaşam ortamı yaratılmalıdır.

Prefabrik büyükbaş ahır projeleri bütçe, arazinin yapısı, arazide çiftliğin kurulumu, yönetim biçimi, hayvanların yetiştirilme şekli, büyüme ve gelişme tahminleri ve diğer tüm faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanır.

Neden Prefabrik Betonarme Ahır?

Prefabrik hayvan ahırları, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir.

image

Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, tasarımında geniş bir çerçeve olması gibi olanaklarından dolayı prefabrik ahırlar işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle de hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

Firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Bizden talep edilen prefabrik yapı mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Prefabrik büyükbaş ahırı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim, size ekonomik fiyatlar sunalım. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir