Prefabrik Cafe Restaurant Fiyatları

Prefabrik Cafe Restaurant Fiyatları

Prefabrik cafe restaurant fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulan tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik cafe restoranlar ihtiyaca göre tasarlanan, çabuk kurulan, dayanıklı aynı zamanda uzun ömürlü yapılardır.

Projelendirilip kısa sürede üretilebilen modüler özellikteki restaurantlar, Gürtes İnşaat güvencesiyle uzun ömürlü olarak imal edilmektedir. Özellikle sosyal tesislerde, fabrikalarda, hastanelerde, okullarda, spor turizm alanlarında, sanayi sitelerinde vb. alanlarda tercih edilmektedir.

Yenilikçi prefabrik yapı sisteminin sağladığı imkânlarla kısa sürede üretim, de monte özellikle kurulum, kurulum alanına kolay nakliye imkânı ve yerinde vidalı geçmeli sistemin verdiği kolaylıkla kullanıma hazır kısa zamanda kurulum avantajlarımızla prefabrik restaurant yapıları üretiyoruz.

İstenilen ölçülerde projelendirme, üretim ve montaj yapılmaktadır. Tek katlı ya da iki katlı planlarda istenilen büyüklükte projelendirilip üretilmektedir. Kileri, mutfağı, yemek salonu, masa yerleşim alanları ve hatta havalandırma sistemi kullanıcı sayısına göre özel projelendirilmektedir.

image
image
image
image
image

Prefabrik Cafe Restaurant Fiyatları

Prefabrik restaurant yapılarına, Gürtes İnşaat güvencesiyle ekonomik fiyatlarla sahip olun. Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde istenilen ölçülerde projelendirilerek üretilen yapılar, kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Prefabrik cafe restaurant fiyatları projeye göre önemli değişkenlikler göstermektedir. Kurulum maliyeti; seçilen modele, metrekareye, kullanılan yapı ve yalıtım malzemesine göre değişmektedir. Aynı zamanda altyapı durumu, arazinin büyüklüğü ve konumu ile istediğiniz özellikler de fiyatları etkilemektedir.

Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Böyle bir ihtiyacınız var ise Satış Danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Prefabrik cafe restoran yapılarımızı iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, kullanım ergonomisi düşünülerek tasarlamaktayız. Personel sayısına bağlı olarak farklı büyüklüklerde tasarlanabilmekte, kısa sürede üretim ve montajı gerçekleştirilebilmektedir.

Nerede kullanacağınızı ve kaç kişilik bir restoran yapısına ihtiyaç duyduğunuzu belirtin. Böylece sizlere Gürtes İnşaat uzmanlığımızla projenize ve bütçenize en uygun prefabrik restaurant yapısını önerelim. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir