Prefabrik Cafe Restaurant

Prefabrik Cafe Restaurant

Çelik ve prefabrik cafe restaurant ihtiyaca göre tasarlanan, çabuk kurulan, dayanıklı aynı zamanda uzun ömürlü yapılardır.

Projelendirilip kısa sürede üretilebilen cafe ve restaurantlar, Gürtes İnşaat güvencesiyle uzun ömürlü olarak imal edilmektedir. Özellikle sosyal tesislerde, fabrikalarda, hastanelerde, okullarda, spor turizm alanlarında, sanayi sitelerinde vb. alanlarda tercih edilmektedir.

Kısa sürede üretim, de monte özellikle kurulum, kurulum alanına kolay nakliye imkânı, malzeme tasarrufu ve düşük maliyet avantajlarıyla prefabrik restoranlar yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir.

image

Prefabrik restaurantlar ses ve ısı izolasyonu açısından yüksek seviyededirler. Yapılarımızı iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, kullanım ergonomisi düşünülerek tasarlamaktayız.

İstenilen ölçülerde projelendirme, üretim ve montaj yapılmaktadır. Yapılarımız personel sayısına bağlı olarak farklı büyüklüklerde tasarlanabilmekte, dahası  kısa sürede üretim ve montajı gerçekleştirilebilmektedir.

İhtiyacınıza en uygun yapı model ve planını öneriyoruz. Projenizi onaylamanızla birlikte modern tesislerde üretime başlanmaktadır. Diğer yandan de monte yapının sahaya ulaşmasıyla uzman kurulum ekiplerimiz montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Böylece yapı en hızlı şekilde kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

image

Cafe restaurant kurulum maliyeti projeye göre önemli değişkenlikler göstermektedir. Buna göre maliyet; belirlenen modele, metrekareye, yapı ve yalıtım malzemesine, altyapı durumuna, konuma ve istediğiniz özelliklere göre değişmektedir.

Kullanılan malzeme türüne göre m2 fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz. Böyle bir ihtiyacınız var ise Satış Danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email:  info@gurtes.com.tr

Prefabrik cafe restaurant yapılarına, Gürtes İnşaat güvencesiyle ekonomik fiyatlarla sahip olun. Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde istenilen ölçülerde projelendirilerek modern tesislerde üretilen yemekhane yapıları daha sonra ekiplerimizce kullanıma hazır olarak kurulup teslim edilmektedir.

İhtiyacınıza uygun kişi sayısını bize ulaştırıp prefabrik cafe restaurant için proje talebinde bulunabilirsiniz. Gürtes İnşaat olarak uzmanlığımızla sizlere projenize ve bütçenize en uygun restoran yapısını önerelim. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email:  info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir