Prefabrik Çiftlik M2 Fiyatları

Prefabrik Çiftlik M2 Fiyatları

Prefabrik çiftlik m2 fiyatları üzerinde birbirinden farklı etkenler rol oynadığı için projenizin kapsamı ve ihtiyaçlarınız maliyeti hesaplamada etki edecektir.

Prefabrik betonarme çiftlik yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik çiftlik projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarına başlıyoruz.

Prefabrik betonarme çiftlik;  projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Son yıllarda otlak alanlarının gittikçe azalmasıyla beraber modern prefabrik çiftlik yapılarının kurulumu önem kazanmış, besi ve ahır hayvancılığı artmıştır.

image

Prefabrik çiftlikler; fiyat avantajı, hızlı ve sağlam kurulum, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi birçok avantajı sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

Firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik Çiftlik M2 Fiyatları

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik çiftlik m2 fiyatlarıdır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik çiftlik yapımı fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik çiftlik fiyatları hesaplanırken; hangi alanda faaliyet göstereceğiniz, çiftliğin kurulacağı arazi alımı, kullanılacak yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, içerisinde bulunacak hayvan sayısı, arazinin büyüklüğü ve konumu, hayvan yeminin alınıp depolanması, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri, kullanılan araçların yakıtları vb. birçok etken fiyatları şekillendirmektedir.

image

Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik çiftlik yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik çiftlik kurulumu için projelendirme yapıyoruz. Çiftlik tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz.

Prefabrik çiftlik yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim, size ekonomik fiyatlar sunalım. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir