Prefabrik Çiftlik Yapıları

Prefabrik Çiftlik Yapıları

Prefabrik çiftlik yapıları projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır. Prefabrik çiftlikler eski usul olan ahırların modernizasyon geçirmiş halidir.

Son yıllarda otlak alanlarının gittikçe azalmasıyla beraber modern prefabrik çiftlik yapıları önem kazanmış, besi ve ahır hayvancılığı artmıştır.

image

Prefabrik hayvan çiftliği, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir.

Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi sağladığı birçok olanaklardan dolayı prefabrik çiftlikler işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

Prefabrik yapı sistemleri, sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu durum hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan oluşturulması noktasında önemlidir.

Bir çiftliğin en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin yapısı, arsanın büyüklüğü, işletmenin yönetim şekli, yetiştirilecek hayvan sayısı, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörler de hesaba katılarak geniş perspektifli bir planlamayla çiftlik kurma işlemleri başlar.

Prefabrik çiftliklerin büyüklüğü besleyeceğiniz hayvan sayısına göre değişiklik gösterecektir.

image

Prefabrik çiftliklerin fiyatları işletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. Projeye göre farklılık gösterebilir.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik çiftlik oluşturabilecektir.  Talep ettiğiniz prefabrik çiftlik yapıları için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir