Prefabrik Çiftlik Yapımı Maliyeti

Prefabrik Çiftlik Yapımı Maliyeti

Prefabrik çiftlik yapımı maliyeti; işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik betonarme çiftlik;  projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Prefabrik çiftlikler; maliyetin düşük olması, hızlı ve sağlam kurulum, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi birçok olanaklarından dolayı işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

image

Betonarme prefabrik çiftlikleri uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern çiftliklerin yapılmasını sağlıyoruz. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik Çiftlik Yapımı Maliyeti

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik çiftlik maliyetidir. Öncelikle bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik çiftlik yapımı maliyeti hesaplanırken; hangi alanda faaliyet göstereceğiniz, çiftliğin kurulacağı arazi alımı, kullanılacak yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, içerisinde bulunacak hayvan sayısı, arazinin büyüklüğü ve konumu, hayvan yeminin alınıp depolanması, kullanılan araçların yakıtları vb. birçok etken fiyatları şekillendirmektedir.

Maliyetler hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

image

Türkiye genelinde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm girişimcilere gereken şartları sağlamaları durumunda devlet desteği verilmektedir. Özellikle Tarım ve Orman Bakanlığı ve Ziraat Bankası, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği devlet desteği sunar. Ancak her kurumun destek şartları farklılık gösterir. Bunun için kurumların başvuru şartlarını doğru bir şekilde incelemek ve gereken belgeleri eksiksiz temin etmek gerekir.

Ayrıca Tarım Kredi Kooperatifleri ve Ziraat Bankası ortak çalışması ile hibe kredileri de verilmektedir. Her iki kurumun talep ettiği şartların karşılanması halinde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği hibe yardımı alınabilir.

GÜRTES İNŞAAT sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik çiftlik oluşturabilecektir.  Prefabrik çiftlik yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir