Prefabrik Çiftlik

Prefabrik Çiftlik

Hayvanlar üretimde kullandığımız en önemli canlılar, bu nedenle de prefabrik çiftlik kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız prefabrik çiftlik seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Hayvanlar için hijyenik ortamın oluşturulması ve onlara konfor sağlayabilmeniz için kullanılan malzemeden tutunda alanın özelliğine varıncaya kadar her şey büyük öneme sahiptir.

Prefabrik Çiftlik

Büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde kurulacak çiftliğin temelini ahır oluşturur. Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanı, hem kapalı alana yetecek kadar, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

Büyükbaş hayvan çiftliği kurulumunda meydana gelecek olan maliyet hayvan sayısına göre belli olmaktadır. Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği kurulumu diğer hayvan yetiştiriciliklerine göre daha maliyetli olacaktır. Çünkü yapı ve kurulum malzemeleri diğerlerine göre daha fazla olacaktır. Buzağılar için ayrı ve özel alanlar, süt sağma alanları için oluşturulan yerler ve yem odalarının bulunması gereklidir.

Bilecik Günyarık Köyü Prefabrik Çiftlik Projesi

Bilter1 GÜRTES İnşaat ortaklığı ile Bilecik Bozüyük’de Prefabrik Çiftlik Projesi  olarak planlamış olduğumuz tasarımımızı gerçekleştirdik. Bilecik Bozüyük Günyarık köyünde 2020 Yılı haziran ayında Bilter1 Tarım ve Hayvancılık firması ile yaptığımız sözleşmeye istinaden, müteahhit olarak başlamış olduğumuz Süt hayvancılığı ahır projesi mimari, statik, hafriyat ve işletmeye dönük gübre çukurları, ahır, sağım hane, yeni doğan gurupları, ve beraberinde yem deposu, ve slaj çukuru inşaat işleri konusunda imalat ve montaj işlerini de gerçekleştirmektedir.

Aşağıda hafriyat aşamasından günümüze kadar tüm süreçlerin resimlerini incelemenizi isteriz. Arazi meyilli oluşundan dolayı vaziyet planı kullanım alanlarının düz bir şekilde oluşumu sağlanmıştır.

image
image
image
image
image
image
image

Firmamız ihtiyacınız olan prefabrik çiftlik konusunda size en hızlı, en kaliteli ve en güvenli hizmeti en kısa süre içerisinde sağlayabilecektir.

Talebiniz doğrultusunda anahtar teslimi projeler üretmekteyiz. Tel: +90 216 491 44 83 Email: info@gurtes.com.tr

logo-2 (1)
GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC.
LTD. ŞTİ

Merkez:
Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad. Meşru Sok.
No:3/A Pendik İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 83 Pbx.
Fax:   +90 216 483 18 54
Email: info@gurtes.com.tr

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir