prefabrik depo

Prefabrik Depo

Prefabrik Depolar, hafif çelik sistem olarak ambar, depo, hangar, atölye, imalathane gibi yapılara verilen genel addır. Tamamen kaynaksız ve cıvata bağlantılı olarak üretilen prefabrik depolar, hızlı ve esnek imalatı ile 4, 5 veya 6 metre yüksekliğinde üretilebiliyor. Ayrıca hızlı montajı ile önemli avantajlar sunuyor.

Sökülüp tekrar monte edilebilen büyük ölçekli sanayi ve ticaret yapılarıdır.

Prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Büyük kapalı alan gerektiren binalarda en fonksiyonel çözüm çelik prefabrik yapılardır. Yalıtımlı ve yalıtımsız alternatifleri mevcuttur. Bu binalar fabrika atölye, depo, hangar ve showroom binası olarak kullanılabilmektedir. Bölgesel iklim koşulları, makas açıklıkları ve statik hesaplara uygun projelendirme, üretim ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır.

image
image
image
image
image
image
image
image

Prefabrik Depo Yapımında Profesyonel Projelendirme

  • Bölgesel iklim koşulları değerlendirilir.
  • Makas açıklıkları ve statik hesaplar yapılır.
  • Hesaplamalara göre prefabrik depo projesi oluşturulur.
  • Üretim ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Prefabrik depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Fabrikamızda PREFABRİK DEPO üretimi yapılmaktadır.

Prefabrik binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dâhil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir.

logo-2
GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

gurtes-katalog

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Meta Key: Prefabrik Depo

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir