Prefabrik Depo Fiyatları

Prefabrik depo fiyatları üzerinde birbirinden farklı etkenler rol oynadığı için projenizin kapsamı ve ihtiyaçlarınız maliyeti şekillendirmede etki edecektir.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik depolar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Prefabrik depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

image

Sektörün güvenilir bir markası olarak prefabrik depo yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Prefabrik depo türleri, kullanım amacına göre değişmektedir. Kuru gıda ürünleri deposu, yaş meyve sebze deposu, soğuk hava deposu, hangar gibi tüm amaçlar için prefabrik depo üretimi yapıyoruz.

image

Prefabrik depo fiyatları depo büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, bulunulan bölgeye, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Gürtes İnşaat olarak başta depo olmak üzere fabrika, kümes, sosyal tesis, çiftlik, okul, yemekhane vb. birçok yapı türünde prefabrik yapı inşa etmekteyiz.

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlamaktadır. Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik depo fiyatları, depo modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir