Prefabrik Depo Hangar Fiyatları

Prefabrik Depo Hangar Fiyatları

Prefabrik depo hangar fiyatları üzerinde birbirinden farklı etkenler rol oynadığı için projenizin kapsamı ve ihtiyaçlarınız maliyeti hesaplamada etki edecektir.

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre prefabrik depo modellerinde projeler üretmekteyiz. Prefabrik depo modelleri, kullanım amacına göre soğuk hava deposu, antrepo, hangar, askeri depo gibi model isimleriyle kullanılmaktadır.

Prefabrik depo ve hangarlar gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzemeler alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Prefabrik Depo Hangar Fiyatları

Prefabrik depo hangar fiyatları, depo büyüklük durumuna, depo iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, bulunulan bölgeye, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü yapının yüksekliği, depo iç bölüm yapısı, kullanılacak olan malzeme türü gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Prefabrik Depo Hangar Fiyatları

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlamaktadır. Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik depo yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Prefabrik depo hangar fiyatları, yapı talepleriniz için Gürtes İnşaat ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir