Prefabrik Depo Modelleri

Prefabrik Depo Modelleri

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre farklı prefabrik depo modellerinde projeler üretmekteyiz.Prefabrik depo modelleri, kullanım amacına göre soğuk hava deposu, antrepo, hangar, lojistik depo, askeri depo gibi model isimleriyle kullanılmaktadır.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan Betonarme Prefabrik Depolar endüstriyel boyutta büyük depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Depoların yüksekliği, ihtiyacınıza göre 4m’den 10m’ye kadar değişebilmektedir. Depo ve hangarların kolonsuz olarak üretilmesi, içerideki alandan maksimum şekilde faydalanabilmek içindir.

Betonarme Prefabrik sektöründe proje ile oluşan yapılar sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanır. Deponuzun büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik depo modelleri, prefabrik depo yapımı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir