Prefabrik Depo Yapıları

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan Prefabrik Depolar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bölgesel iklim koşulları, makas açıklıkları ve statik hesaplara uygun projelendirme, üretim ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır.

Betonarme prefabrik imalat yapı sistemi ile başta depo olmak üzere fabrika, çiftlik, hangar, sanayi tesisi, olimpik kompleks, kümes vb. pek çok yapı inşa edilmektedir.

image

Betonarme prefabrikasyon yöntemi ile depo inşaatı yaptırmak hem ekonomik hem de fonksiyoneldir. Ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır. Binaların yapım süreleri kısalır.

Prefabrik betonarme yapılar modüler olmasından dolayı önceden planlanarak ve ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Hata oranı düşüktür. Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir. Dört mevsim inşaat yapıla bilinir.

Prefabrik depo fiyatları depo büyüklük durumuna, depo iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, projenin konumuna, altyapı durumuna, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, yapının yüksekliği, zemin durumuna göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Prefabrik depo fiyatları üzerinde birbirinden farklı etkenler rol oynadığı için projenizin kapsamı ve ihtiyaçlarınız maliyeti şekillendirmede etki edecektir.

image

Gürtes İnşaat olarak farklı kullanım amaçlarına göre farklı prefabrik depo modellerinde projeler üretmekteyiz. Prefabrik depo modelleri, kullanım amacına göre soğuk hava deposu, antrepo, hangar gibi model isimleriyle kullanılmaktadır.

Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik depo yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir