Prefabrik Depo Yapımı

Prefabrik Depo Yapımı

Prefabrik Depo yapımı için öncelikle arazinizin şekline, konumuna ve altyapı özelliklerine göre projelendirme çalışmaları yapılır.

Projeleri hazırlamaya başlamadan önce uzman ekiplerimiz, kurulum yapılacak olan yerde ön keşif çalışmaları yapmaktadır. Keşif ve ölçülendirme çalışmalarını yapıp, çevresel etkenleri belirledikten sonra projelendirme aşaması başlar.

Projelendirme aşamasından sonra ön üretimli inşaat dediğimiz betonarme prefabrik yapı elemanlarının üretim süreci başlar. Kolonlar, aşıklar, kirişler, duvar panelleri gibi elemanlar montaja hazır halde üretilir.

Yapı elemanları fabrikamızda seri üretim sistemi ile üretilmektedir.

Tüm detaylar profesyonel ekibimiz tarafından hesaplandığı için projenin başlangıcından teslim anına kadar aksamaması temel ilkedir.

Fabrikamızda üretilen betonarme yapı elemanlarının üretildiği esnada sizin arazinizdeki altyapı çalışmaları devam etmektedir. Altyapı çalışmaları biter bitmez montaj evresine geçilmektedir.

Prefabrik Montajı bittikten sonra son kontroller yapılıp diğer işlemlere geçilmektedir.

Hava şartları ne olursa olsun Gürtes İnşaat’ın 15.000 m² üretim sahası, üretimi iklimsel şartlardan etkilenmeden sağlamaktadır.

Endüstriyel ortamda etkin kalite kontrol ile hava koşullarından bağımsız üretim olanağı ve şantiye alanında minimum iş / minimum montaj süresi işlerinizi daha hızlı gerçekleştireceğinizin garantisidir.

Gürtes İnşaat sizin için en uygun yapıyı en uygun şekilde üretmekten gurur duyar.

Prefabrik depo yapımı aşamaları, depo ve hangar talepleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir