Prefabrik Fabrika Binaları

Prefabrik Fabrika Binaları

İnşaat yapım yöntemi olarak prefabrikasyon en genel tanımıyla, herhangi bir malzemeden oluşan yapı elemanlarının fabrika ortamında seri bir şekilde üretiminin ardından, üretilen bu elemanların fabrika ortamından şantiyeye taşınması ve elemanların montajıyla biten süreç olarak tanımlanabilir.

Bir fabrikanın inşaatında kullanabileceğimiz çokça alternatif vardır. Bunlardan yaygın olarak kullanılan yöntemler şu şekildedir:
1.    Konvansiyonel İmalat
2.    Çelik Konstrüksiyon
3.    Betonarme Prefabrik İmalat

Betonarme prefabrik imalat, diğerlerine kıyasla hem zaman, hem de kalite açısından çok daha fazla avantaja sahiptir. Binaların yapım süreleri kısadır. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir. Modülarizasyon ve standardizasyon olanakları artar. Şantiyede meydana gelebilecek olan iş kazası sayısı azalır.

Prefabrik fabrika binaları seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Ürünlerimizin sağlamlık oranının yüksek olması, endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan fabrika binaları için projelerimizin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Gürtes İnşaat, kalite politikalarını belirlerken, müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Prefabrik fabrika binaları için ihtiyaç duyulan yapı elemanlarını üretirken, uygulanabilecek olan tüm statik ve dinamik etki oranlarını hesaplıyor, tüm etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Prefabrik sektöründe uzun yıllar yer almamız ve bu güne kadar müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutuyor olmamız, kaliteli ve güvenilir prefabrik fabrika, depo, okul gibi yapıları yapmamızı sağlamaktadır.

Prefabrik projelerimiz, tüm bina sistemleri için yapılmaktadır (Fabrika, Depo, Okul, Spor Salonu, Menfez, Köprü, Çevre Duvarı, Tribün, İstinat Duvarı vb. ).

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Prefabrik fabrika binaları yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir