Prefabrik fabrika inşaat maliyeti her şeyden önce yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir.Betonarme prefabrik fabrika binaları firmamız hizmetleri arasında olup, yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik fabrika projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarına başlıyoruz.Montajın kolay hale gelmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği yanında özellikle zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.Betonarme prefabrik fabrikaların en önemli avantajı büyük açıklıkların geçilebilmesidir. Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Yine bu nedenle iyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür.Prefabrik fabrika inşaatıyla yapılar modern teknoloji kullanımıyla kısa sürede üretilerek kurulum yerinde kolayca monte edilmektedir. Dahası tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilmektedir. Diğer yandan prefabrik fabrikaların ihtiyaç duyduğu tavan vinci için çözümler sunar. Bodrumlu, ara katlı yapılar bu yöntemle rahatça yapılmaktadır.

Prefabrik Fabrika İnşaat Maliyeti

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik fabrika fiyatlarıdır. İlk olarak bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik yapılar, maliyet tasarrufu elde etmeyi mümkün kıldığı için şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hızlı kurulum nedeniyle fabrika sahipleri vakit kaybetmeden faaliyet gösterebilmektedir.Prefabrik fabrika inşaat maliyeti politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.Fiyat hesaplamaları projenin konumuna, altyapı durumuna, zemin etüt raporuna, yapının yüksekliğine, metrekaresine göre yapılmaktadır. Ayrıca kullanılan yapı ve yalıtım malzemesi, ara kat ve vinç yükü bilgileri de maliyeti etkilemektedir. Kullanılan malzeme türüne göre m2 fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.  Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.Gürtes İnşaat olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize prefabrik fabrika yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için; satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabiliriz hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.trGÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.