Prefabrik Fabrika M2 Fiyatları

Prefabrik Fabrika M2 Fiyatları

Prefabrik fabrika m2 fiyatları yapılan projeye, konuma, kullanılan prefabrik yapı elemanlarına vb. bağlı olarak değişmektedir.

Prefabrike fabrika yapıları firmamız hizmetleri arasında olup, yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik fabrika projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarına başlıyoruz.

Betonarme prefabrik fabrikaların en önemli avantajı büyük açıklıkların geçilebilmesidir. Dahası yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Yine bu nedenle iyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür.

Prefabrik fabrika inşaatıyla yapılar modern teknoloji kullanımıyla kısa sürede üretilerek kurulum yerinde kolayca monte edilmektedir. Ayrıca tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilmektedir. Diğer yandan prefabrik fabrikaların ihtiyaç duyduğu tavan vinci için çözümler sunar. Bodrumlu, ara katlı yapılar bu yöntemle rahatça yapılmaktadır.

image
image
image
image
image
image
image
image

Prefabrik Fabrika M2 Fiyatları Nelere Bağlıdır?

Prefabrik yapılar, maliyet tasarrufu elde etmeyi mümkün kıldığı için şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hızlı kurulum nedeniyle fabrika sahipleri vakit kaybetmeden faaliyet gösterebilmektedir.

Fiyat hesaplamaları projenin konumuna, altyapı durumuna, zemin etüt raporuna, yapının yüksekliğine, metrekaresine göre yapılmaktadır. Ayrıca kullanılan yapı ve yalıtım malzemesi, ara kat ve vinç yükü bilgileri de maliyeti etkilemektedir. Kullanılan malzeme türüne göre m2 fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Maliyet hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Böylece projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İnşaat; projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Prefabrik fabrika fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir