Prefabrik Fabrika Yapımı

Prefabrik Fabrika Yapımı

Prefabrik fabrika yapımı yatırım yapan firmalar için yaptığı yatırımın geriye dönüş hızının yüksek olmasını etkilemektedir. İnşaatın süresinin kısaltılması direkt olarak inşaatın yapım tarzıyla ilgilidir.

Prefabrike sistem öncelikle bu süreyi kısaltma ve maliyetleri düşürme yönünden avantajlar sağlamaktadır.

Modern teknoloji kullanımıyla prefabrik yapıların parçaları, talep doğrultusunda kısa sürede üretilerek inşaat alanına getirildikten sonra birleştirilip kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Betonarme prefabrik imalat, fabrika inşaatı için en uygun çözümdür. Boşluklu ve ön germeli elemanlarla çimentodan, demirden, kalıptan ve işçilikten tasarruf sağlanır. Prefabrike elemanlar modüler mimariye ve modüler inşaata elverişlidir. Tasarım kolaylığı dolayısıyla inşaat kolaylığı vardır.

image

Beton kalitesinin yüksekliği ve özellikle ön germe işleri daha fazla yüklerin taşınması ve daha büyük açıklıkların geçilmesini sağlar. Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Hata oranı düşüktür. Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir.

Hava koşullarından etkilenmeden fabrikada üretilen elemanlar şantiyeye sevk edilir ve çok kısa sürede montajı yapılır. Fabrika inşaatı için üretilen beton prefabrik elemanların tasarım, üretim ve montaj aşamalarında kalite kontrol sisteminden geçmesi sağlam ve güvenilir fabrika inşaatı yapılmasını sağlar.

image

Prefabrik yapı maliyetleri sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Yapının “Hangi amaçla kullanılacağı? Yüksekliği? Bulunduğu parsel için Zemin Etüt ve/veya Geo-teknik Rapor bilgileri? Ara kat ve varsa vinç yükü bilgileri? vb.” bilgiler ve ihtiyaç olan ilave bilgiler önemlidir.

Prefabrik yapı sistemiyle başta fabrika olmak üzere, depo, çiftlik, hastane, yemekhane, okul, spor salonu, festival ve organizasyon tesisleri çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir.

Gürtes İnşaat, kalite politikalarını belirlerken, müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Prefabrik fabrika yapımı için ihtiyaç duyulan yapı elemanlarını üretirken, uygulanabilecek olan tüm statik ve dinamik etki oranlarını hesaplıyor, tüm etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik fabrika inşaatı konusunda  firmamız kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir. Prefabrik fabrika yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir