Prefabrik Fiyatları

Prefabrik Fiyatları

Prefabrik yapı;  binayı oluşturan yapısal sistemin, belirli noktalarından bileşenlere ayrılmış olarak fabrika ortamında üretilmesi ve bir koordinasyon planı dâhilinde şantiyeye nakledilerek birleştirilmesidir.

Prefabrik yapılar tek katlı olarak inşa edilebildiği gibi iki katlı olarak da inşa edilebilir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik yapı sistemiyle fabrika inşaatları, prefabrik depolar, prefabrik çiftlikler, prefabrik hastaneler, prefabrik okullar, prefabrik olimpik kompleksler çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir.

Prefabrik fiyatları sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Değişken birçok unsur bulunmaktadır. Öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi, hangi alanda prefabrik yapı yaptıracağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Altyapı durumu, yapılacak yapının hangi sektörde hizmet vereceği ve fabrika inşasında kullanılacak malzeme önemlidir.

Prefabrik yapı maliyetleri hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır.

İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Prefabrik fiyatları projeye, konumuna, altyapı durumu, kullanılacak malzeme göre değişiklik göstermektedir.

Bir yapı projesinin yapımında prefabrik yapı elemanlarının kullanılması, proje toplam maliyetinin azaltılması, projenin hızlı bir şekilde tamamlanması, yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanması, malzeme israfının azaltılması ve şantiyede meydana gelebilecek olan iş kazası sayısının önemli ölçüde azaltılabilmesi gibi birçok yarar sağlamaktadır.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir