Prefabrik Hangar m2 Fiyatları

Prefabrik Hangar M2 Fiyatları

Prefabrik hangar m2 fiyatları üzerinde birbirinden farklı etkenler rol oynadığı için projenizin kapsamı ve ihtiyaçlarınız maliyeti hesaplamada etki edecektir.

Prefabrik betonarme hangar yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik hangar projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra hangar kurulumlarına başlıyoruz.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik hangarlar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik hangarlar; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik hangar yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Prefabrik hangarlar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Hangar iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, hangar genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Hangar modelleri inşa edilecek yapının zemin dayanıklılığına göre şekil almaktadır. Prefabrik hangarlar da standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde üretilebilir.

image
image
image
image

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik hangar fiyatlarıdır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır.

Prefabrik hangar m2 fiyatları, hangar büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, bulunulan bölgeye, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, zemine göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlamaktadır. Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik hangar yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Prefabrik hangar m2 fiyatları, yapı talepleriniz için Gürtes İnşaat ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir