Prefabrik Hangar Yapıları

Prefabrik Hangar Yapıları

Prefabrik hangar yapıları, ambar, depo, atölye, imalathane gibi yapılara verilen genel isimdir. Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik hangarlar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı işletmeciler tarafından prefabrik hangarlar sıkça tercih edilmektedir.

Betonarme prefabrik yöntemi ile hangar inşaatı yaptırmak hem ekonomik hem de fonksiyoneldir. Ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır. Binaların yapım süreleri kısalır.

Prefabrik hangar yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Prefabrik hangarlar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Hangar iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, hangar genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Hangar modelleri inşa edilecek yapının zemin dayanıklılığına göre şekil almaktadır. Prefabrik hangarlar da standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde üretilebilir.

image
image
image
image
image

Beton Prefabrik sektöründe proje ile oluşan yapılar sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanır. Hangarınızın büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik hangar fiyatları kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, hangar büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, bulunulan bölgeye, zemine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik hangar yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlamaktadır. Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik hangar yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir