prefabrik hangar

Prefabrik Hangar

Prefabrik hangarlar, hafif çelik sistem olarak ambar, depo, hangar, atölye, imalathane gibi yapılara verilen genel isimdir. Tamamen kaynaksız ve cıvata bağlantılı olarak üretilen prefabrik hangarlar, hızlı ve esnek imalatı ile 4, 5 veya 6 metre yüksekliğinde üretilebiliyor.

Prefabrik hangar yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Sökülüp tekrar monte edilebilen büyük ölçekli sanayi ve ticaret yapılarıdır.

Prefabrik hangarlar; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgar ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir.

Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır. Öyle ki bir uçak bile hangarda muhafaza edilebilir.

prefabrik hangar

Hangar Depo Modelleri inşa edilecek deponun zemin dayanıklılığına göre şekil almaktadır. Prefabrik hangarlar da standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde üretilebilir. Prefabrik depo hangar fiyatları kullanılan malzemelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için GÜRTES İNŞAAT ile iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik hangarlar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dâhil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir.

Prefabrik hangarlar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Prefabrik depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Fabrikamızda PREFABRİK HANGAR üretimi yapılmaktadır.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir