Prefabrik Hayvan Barınakları Fiyatları

Prefabrik Hayvan Barınakları Fiyatları

Prefabrik hayvan barınakları fiyatları;

Maliyet oranını şekillendirmek için öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi belirlemeniz gerekir. Küçükbaş, büyükbaş, arıcılık, kümes hayvanları konularında bir seçim yapmanız ilk adım olacaktır. Seçtiğiniz alana göre 3 tür yapı malzemesinden faydalanabilirsiniz;

  • Betonarme malzemeler
  • Çelik malzemeler
  • Prefabrik yapı malzemeleri kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız bu anlamda sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik hayvan barınağı oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu sayede hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik çiftliklerin büyüklüğü besleyeceğiniz hayvan sayısına göre değişiklik gösterecektir. Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanı, hem kapalı alana yetecek kadar, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

Prefabrik Hayvan Barınakları Fiyatları

Prefabrik hayvan barınakları fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Maliyeti etkileyen değişken birçok unsur bulunmaktadır. Çiftliğin kurulacağı arazi alımı, yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, beslenilecek hayvanların alınması, hayvan yeminin alınıp depolanması, çiftlik bakıcısı, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri, kullanılan araçların yakıtları gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Prefabrik Hayvan Barınakları Fiyatları

Bir çiftliğin en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin yapısı, işletmenin yönetim şekli, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörler de hesaba katılarak geniş perspektifli bir planlamayla çiftlik kurma işlemleri başlar.

Prefabrik yapılar, sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu da sizin hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan oluşturulması noktasında önemlidir.

Prefabrik hayvan barınakları fiyatları, yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir