Prefabrik hayvan çiftliği

Prefabrik Hayvan Çiftliği

Prefabrik hayvan çiftliği, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Bir çiftliğin en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin yapısı, işletmenin yönetim şekli, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörler de hesaba katılarak geniş perspektifli bir planlamayla çiftlik kurma işlemleri başlar.

Yatırımcının, prefabrik hayvan çiftliği yaptırmayı planladığı arazinin büyüklüğüne ve konumuna, içerisinde bulunacak hayvan sayısına, bu hayvanların cinsinin ihtiyaçlarına uygun proje oluşturulur.

Talep edilen proje mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Yatırımcının belirttiği özellikler ve tercihler doğrultusunda çizilen projedeki prefabrik üst yapı elemanlarının projeye uygun olacak şekilde fabrikada yüksek kalite ve kontrol standartlarında üretimine geçilir. Ve prefabrik çiftlik inşaatının yapılacağı arazi üzerindeki alt yapı çalışmalarına başlanır.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan arazide, fabrikada üretilmiş olan prefabrik üst yapı elemanlarının montajı tamamlanıp yatırımcıya teslim edilir.

Prefabrik yapılar, sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu da sizin hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan oluşturulması noktasında önemlidir.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik çiftlik oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik hayvan çiftliği yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir