Prefabrik İşyeri Metrekare Fiyatları

Prefabrik İşyeri Metrekare Fiyatları

Prefabrik işyeri metrekare fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulan tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik işyeri, prefabrik yapılar içinde en çok ilgi gören ürün çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İşyerleri müstakil binalar olarak kullanılmakta, idari süreçlerin yönetimi ve personellerin ihtiyaçları için kullanım alanları sunmaktadır.

Birçok farklı ihtiyacı karşılayabilme imkânı sağlayan prefabrik işyerleriyle iş sahasında verimliliği en üst seviyeye taşıyabilirsiniz. İhtiyaca göre ofis, dinlenme odası, toplantı odası, depo ya da kalite kontrol istasyonu olarak kullanabilirsiniz.

image

Yenilikçi prefabrik yapı sisteminin sağladığı imkânlarla kısa sürede üretim, de monte özellikle kurulum, kurulum alanına kolay nakliye imkânı ve yerinde vidalı geçmeli sistemin verdiği kolaylık, kısa zamanda kurulum avantajlarımızla prefabrik iş yeri ve ofis binaları üretiyoruz.

Uzun ömürlü olması, düşük maliyet seçenekleri, deprem gibi doğa olaylarında sağlam olması nedeniyle tercih edilen prefabrik iş yerlerinin pek çok modeli mevcuttur.

Prefabrike İşyeri Metrekare Fiyatları

Prefabrik iş yerleri, maliyet tasarrufu elde etmeyi mümkün kıldığı için şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Prefabrik işyeri fiyatları betonarme yapılara oranla daha uygundur. Hızlı kurulumu ile iş yeri sahipleri vakit kaybetmeden iş yerlerini açabilirler ve hemen faaliyet gösterebilirler.

Prefabrik işyeri metrekare fiyatları proje, kullanılan yapı ve yalıtım malzemesi, metrekare, konum, yapının yüksekliği, altyapı durumu, zemin etüt ve/veya geo-teknik rapor bilgileri ile şekillenecektir. Kullanılan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Maliyet hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleşmektedir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü maliyeti şekillendiren önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

image

Gürtes İnşaat olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize prefabrik işyeri modelleri için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

İş yerinizin alanını belirleyerek istediğiniz modeli bünyemizden talep edebilirsiniz. İster tek katlı iş yerleri isterseniz çift katlı iş yerlerini firmamızda bulabilirsiniz. İhtiyacınıza özel tüm modelleri ofislerimize gelerek inceleyebilirsiniz ve bu yönde de tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Prefabrik işyeri yapılarının tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları, ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir