Prefabrik Kapalı Spor Salonu Fiyatları

Prefabrik kapalı spor salonu fiyatları yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir.

Prefabrik kapalı spor salonu; düşük maliyet ve uzun ömürlü olması nedeniyle girişimciler için pratik çözümler sunan kapalı alan sistemidir.

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturmak için spor salonları yapmaya başlamıştır. Diğer taraftan firmamız, hazırladığı prefabrik spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır.

image

Daha dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlü olduğu için spor salonu yapımında prefabrik yapılar tercih edilmektedir. Ayrıca hızlı kurulum, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu gibi avantajları sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmektedir. Daha sonra salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olmasını sağlamaktayız.

Prefabrik çelik ya da prefabrik betonarme ile hazırlanan spor salonu; üzeri ve etrafı kaliteli malzeme ile kapatılarak içinde spor yapacak kişilerin iklim şartlarından etkilenmesi önlenmektedir. İstenen genişlikte ve yükseklikte tasarlanması içinde istenen her sporun yapılmasını mümkün kılar.

Prefabrik Kapalı Spor Salonu Fiyatları

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik spor salonu fiyatlarıdır. İlk olarak bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çünkü en doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız, uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik yapı malzemelerinin, belirli bir standarda göre seri olarak üretilmesi sonucunda üretim maliyetleri düşmektedir.  Maliyet, projeye ve yapı kullanım amacına göre belirlenmektedir. Spor salonu içerisinde yer alacak olan bölümlere göre kullanılan malzeme türü ve sayısı değişecektir.

Prefabrik kapalı spor salonu fiyatları; spor salonunun türüne, metrekaresine, altyapı durumuna, yükseklik ve çatı sistemlerine, kullanılan malzeme türüne göre değişmektedir.

image

Yatırımcının talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize prefabrik spor salonu yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik spor salonu kuruyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir