Prefabrik Kapalı Spor Salonu Maliyeti

Prefabrik Kapalı Spor Salonu Maliyeti

Prefabrik kapalı spor salonu maliyeti düşük olması ve uzun ömürlü olmasıyla girişimciler için pratik çözümler sunan bir kapalı alan sistemidir.

Prefabrik kapalı spor salonu projeleri uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturabilmek için spor salonları yapmaya başlamıştır. Firmamız, hazırlamış olduğu prefabrik spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır.

Prefabrik spor salonu maliyeti, projeye ve yapı kullanım amacına göre belirlenmektedir. Spor salonu içerisinde yer alacak olan bölümlere göre kullanılacak olan malzeme türü ve sayısı değişecektir.

Prefabrik kapalı spor salonu maliyeti hesaplanırken şunlar göz önünde bulundurulur;

  • Spor salonunun türü,
  • Toplam metre karesi,
  • Yükseklik ve çatı sistemleri,
  • İzolasyon malzeme türü.

Fabrikamızda seri üretimler yaptığımız için yapı elemanları maliyetini düşürüyor ve bunu müşterilerimize uygun fiyat teklifi olarak yansıtıyoruz.

Spor salonlarını, yapılacak olan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlıyoruz. Spor salonları, duvar ve çatı sistemlerinde prekast ürünler kullanarak, yapının dayanıklılık süresini artırıyoruz. Kullanılan malzemelerin sağlamlığı, deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımızın yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından spor salonlarımızın teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik kapalı spor salonu kuruyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir