Prefabrik Kapalı Spor Salonu

Prefabrik Kapalı Spor Salonu

Prefabrik kapalı spor salonu projeleri uzman ekiplerimiz tarafından ilk önce günün şartları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Prefabrik spor salonu; maliyetinin düşük olması ve uzun ömürlü olmasıyla girişimcilere pratik çözümler sunan bir kapalı alan sistemidir.

Yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturmak için spor salonları yapmaya başlamıştır. Firmamız hazırladığı prefabrik spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır.

Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmektedir. Daha sonra salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olmasını sağlamaktayız.

Prefabrik Kapalı Spor Salonu

Spor salonlarını, yapılan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlıyoruz. Tüm proje çalışmalarımız, istenilen talebe göre uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Betonarme prefabrik sistemler ile spor salonlarının dayanıklı ve spor için en elverişli yapılar olmasını sağlıyoruz.

Prefabrik Kapalı Spor Salonu

Firmamız, projeleri hazırlarken, hem duvar sistemlerinde hem de çatı sistemlerinde, dayanıklılık oranı yüksek, ileri teknoloji ile üretilen ürün çeşitlerini kullanmaktadır. Kullanılan malzemelerin sağlamlığı, deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllara dayanan deneyimimize ek olarak bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel ya da tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için; satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabiliriz. Hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir