Gurtes Katalog 2020

Prefabrik Katlı Otopark Projeleri

Gürtes İnşaat olarak, prefabrik yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik katlı otopark projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarını yapmaktayız.

Prefabrik katlı otopark yapılarının kurulumu için prefabrik malzemelerin kullanımı birçok açıdan avantajlı olmaktadır. Kolay çözümlerin üretilmesi ve maliyetinin az olması, farklı kapasitelerde katlı otoparkların kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Prefabrik katlı otopark projeleri hazırlayan uzmanlarımız, prefabrik yapıların, betonarme yapılara göre daha dayanıklı olabilmesi için dinamik ve statik hesaplamalar yapmaktadır.

Prefabrik otopark yapılarında, her kat için maksimum araç sayısı ve oluşabilecek yük miktarı belirlenmektedir. Proje hazırlanırken, hem her katın oluşturacağı yük hem de toplam yük hesaplanmaktadır. Kullanılacak malzemelerin statik dayanıklılığı belirlenmektedir.

Buna göre, katlı otopark projeleri konusunda uzman ekibimiz tarafından standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Prefabrik yapıların kurulumunun kolay olması, yapıların ihtiyaca göre geliştirilebilmesi birçok avantajı birlikte sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretimi yapılan malzemeleri kullanarak katlı otopark yapılarının dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Prefabrik yapı sektöründe, alışıla gelmiş yöntemlerin aksine, sürekli gelişen ileri teknoloji sistemleri kullanarak çalışmalar yapmaktayız.  Otopark yapılarında da dayanıklılık kadar, kullanışlılık ve modern tasarımlara önem veriyoruz. Katlı otoparklar, kalabalık şehirlerde yer aldığından projelerimizi, şehrin ve çevrenin yapısına uygun tasarlamaya dikkat ediyoruz.

Projeleri hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Daha sonra bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik otopark yapılarının maliyetleri, betonarme yapı sistemlerine göre daha ekonomiktir. Firmamız, projelendirme, malzeme üretimi ve montaj işlemlerinin tamamını kendi elemanları ile yapmaktadır. Sonuçta projelerimizde ihtiyaç duyulan yapı malzemelerini, seri üretim ile ürettiğimiz için maliyetlerin düşük olmasını sağlamaktayız.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için; satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabiliriz hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir