Gurtes Katalog 2020

Prefabrik Katlı Otopark

Prefabrik katlı otopark projeleri uzman ekiplerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Prefabrik otopark yapılarının kurulumu için prefabrik malzemelerin kullanımı birçok açıdan avantajlı olmaktadır. Kolay çözümlerin üretilmesi ve maliyetinin az olması, farklı kapasitelerde katlı otoparkların kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Prefabrik katlı otopark projeleri hazırlayan uzmanlarımız, prefabrik yapıların, betonarme yapılara göre daha dayanıklı olabilmesi için dinamik ve statik hesaplamalar yapmaktadır. Prefabrik otopark yapılarında, her kat için maksimum araç sayısını ve oluşabilecek yük miktarını belirlemektedir. Proje hazırlarken, hem her katın oluşturacağı yükü hem de toplam yükü hesaplayarak, kullanılacak malzemelerin statik dayanıklılığını belirlemektedir.

Bu hesaplamalarla birlikte, katlı otopark projeleri konusunda uzman ekibimiz tarafından standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Prefabrik betonarme yapıların kurulumunun kolay olması, yapıların ihtiyaca göre geliştirilebilmesi birçok avantajı birlikte sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretimi yapılan malzemeleri kullanarak katlı otopark yapılarının dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Katlı otopark yapılarında da dayanıklılık kadar, kullanışlılık ve modern tasarımlara önem veriyoruz. Katlı otoparklar, kalabalık şehirlerde yer aldığı için projelerimizi hazırlarken, şehrin ve çevrenin yapısına uygun tasarımlar kullanmaya dikkat ediyoruz.

Prefabrik katlı otopark fiyatları kullanılan, prefabrik yapı malzemelerine ve toplam alan metrekare ölçüsüne göre değişebiliyor. Prefabrik katlı otopark m2 fiyat belirlemeleri, yapılacak kat sayısına ve kurulum alanı ölçüsüne göre belirlenmektedir. Kurulum alanının büyüklüğü ve yapılacak kat sayısı, prefabrik otopark yapılarının maliyetini doğrudan etkilemektedir.

Gürtes İnşaat olarak prefabrik sanayi yapıları, prefabrik sanayi siteleri, prefabrik fabrika inşaatları, prefabrik katlı otoparklar, prefabrik tek ve çok katlı sanayi ve endüstri yapıları, prefabrike fabrika binaları, prefabrik tavuk çiftlikleri, prefabrike hayvan ahırları, tavuk üretme çiftlikleri, ön gerilimli ve ön gerilimsiz prekast yapı elemanları, prefabrik küçük sanayi siteleri, prefabrik çiftlik yapıları, prefabrik sabit pazar yerleri ile özel üretim prefabrik elemanların tasarım ve projeleri yapmaktayız.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir