Prefabrik Katlı Otoparklar

Prefabrik Katlı Otoparklar

Prefabrik katlı otoparklar yer tasarrufu sağladığı için özellikle şehirlerde tercih edilmektedir.

Prefabrik yapı sektöründe, alışıla gelmiş yöntemlerin aksine, sürekli gelişen ileri teknoloji sistemleri kullanarak çalışmalar yapıyoruz. Otopark yapılarında da dayanıklılık kadar, kullanışlılık ve modern tasarımlara önem veriyoruz. Katlı otoparklar, kalabalık şehirlerde yer aldığından projelerimizi, şehrin ve çevrenin yapısına uygun tasarlamaya dikkat ediyoruz.

Daha dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlü olduğu için otopark yapımında prefabrik yapılar tercih edilmektedir. Ayrıca hızlı kurulum, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu gibi avantajları sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

Gürtes İnşaat olarak, prefabrik yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik katlı otopark projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarını yapıyoruz.

Otopark yapılarında, her kat için maksimum araç sayısı ve oluşan yük miktarı belirlenmektedir. Böylece proje hazırlanırken, hem her katın oluşturacağı yük hem de toplam yük hesaplanmaktadır. Ayrıca kullanılan malzemelerin statik dayanıklılığı belirlenmektedir. Buna göre, katlı otopark projeleri uzman ekibimiz tarafından standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır.

Projeleri hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Daha sonra bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Hazırladığımız projelerde ihtiyaç duyulan yapı malzemelerini, seri üretim ile ürettiğimiz için maliyetlerin düşük olmasını sağlamaktayız.

Firmamız, ürettiği prefabrik yapı malzemeleri ve yaptığı montaj işlemleriyle; havalimanları, alışveriş merkezleri, şirketlere ek olarak kamu kurumları gibi yerlerin ihtiyaçlarına yönelik otopark projeleri geliştirmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için; satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabiliriz hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir