Prefabrik Koyun Ağılı Fiyatları

Prefabrik Koyun Ağılı Fiyatları

Prefabrik koyun ağılı fiyatları;

Hazırlanacak projelere göre hesaplanmaktadır. Bunun başlıca nedeni bazı hayvan barınaklarının bölmesiz, penceresiz olarak talep edilmesine karşın bazılarının bölmeli, havalandırma pencereli vb. gibi detaylara sahip olmasıdır. Kullanılacak yapı malzemesi, havalandırma sistemleri, arazinin yapısı prefabrik ağıl fiyatlarını şekillendirmektedir.

Bir ağılın en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin büyüklüğü, konumu, işletmenin yönetim şekli, hayvan sayısı, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörler de hesaba katılarak geniş perspektifli bir planlamayla ağıl kurma işlemleri başlar.

Prefabrik Ağıllar tek katlı ve iki katlı olarak oluşturulabilmektedir. Prefabrik koyun ağılı fiyatları hakkında net bir fiyatlandırma yapabilmek için öncelikle projenin hazırlanması gerekmektedir.

Prefabrik yapılarımızda kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

GÜRTES İnşaat olarak proje yönetim ekibi ile tüm inşaat çalışmalarının fikir aşamasından sonuç kısmına kadar sizinle birlikte hareket edebiliriz. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Tel: +90 216 491 44 83 Pbx.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir