Prefabrik Koyun Ağılı

Prefabrik Koyun Ağılı

Prefabrik koyun ağılı, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik ağıllar, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan yapılardır.

Prefabrik ağıllar, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir. Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, tasarımında geniş bir çerçeve olması gibi olanaklarından dolayı prefabrik koyun ağılı işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

image

Arazinin büyüklüğü, konumu, işletmenin yönetim şekli, hayvan sayısı, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörlere uygun proje oluşturulur.

Yatırımcının belirttiği özellikler ve tercihler doğrultusunda çizilen projedeki prefabrik üst yapı elemanlarının projeye uygun olacak şekilde fabrikada üretimine geçilir. Ve prefabrik ağıl inşaatının yapılacağı arazi üzerindeki alt yapı çalışmalarına başlanır.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan araziye, fabrikada üretilmiş olan prefabrik üst yapı elemanlarının montajı tamamlanıp yatırımcıya teslim edilir.

image

Prefabrik ağıl fiyatları, projelerine göre hesaplanmaktadır. Bunun başlıca nedeni bazı hayvan barınaklarının bölmesiz, penceresiz olarak talep edilmesine karşın bazılarının bölmeli, havalandırma pencereli vb. gibi detaylara sahip olmasıdır. Kullanılacak yapı malzemesi, havalandırma sistemleri, arazinin yapısı prefabrik ağıl fiyatlarını şekillendirmektedir.

Seçeceğiniz ağılın büyüklüğü, ağıl türü seçimi,  iç tasarımı, kullanılacak yapı malzemesi, hayvan sayısı, havalandırma sistemleri ve arazinin yapısı prefabrik ağıl maliyetlerini şekillendirmektedir.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ağıl oluşturabilecektir. Prefabrik yapılarımızda kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik koyun ağılı yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir