Prefabrik Küçük Depo

Prefabrik Küçük Depo

Türkiye’de prefabrik yapı sistemlerinin gelişmeye başlamasıyla birlikte birçok yapı türünde prefabrikasyon tercih edilmeye başlanmıştır ( Prefabrik küçük depo, fabrika, sosyal tesis, çiftlik, hangar, spor tesisleri, okul vb ).

Gürtes İnşaat olarak, prefabrik betonarme yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik depo projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra depo kurulumlarına başlıyoruz.

Prefabrik Depolar gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik Küçük Depo

Prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Bölgesel iklim koşulları, makas açıklıkları ve statik hesaplara uygun projelendirme, üretim ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik depo yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Prefabrik Küçük Depo

Prefabrik küçük depo yapılarında kullanım alanının daha geniş olması kullanıcılar açısından bir avantajdır. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Prefabrik depo türleri, kullanım amacına göre değişmektedir. Kuru gıda ürünleri deposu, yaş meyve sebze deposu, soğuk hava deposu gibi tüm amaçlar için prefabrik depo üretimi yapıyoruz.

Prefabrik depo fiyatları, depo büyüklük durumuna, yapılacak kat sayısı, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Depo modelleri inşa edilecek deponun zemin dayanıklılığına göre şekil almaktadır.

Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre prefabrik yapılar üretmekteyiz. Prefabrik depo proje çalışmaları, maliyetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir