Prefabrik Küçükbaş Ahır Fiyatları

Prefabrik Küçükbaş Ahır Fiyatları

Prefabrik Küçükbaş Ahır Fiyatları seçeceğiniz ağılın büyüklüğüne, iç tasarımına ve hayvan sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Prefabrik küçükbaş ahırlar, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Prefabrik hayvan ahırları, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir. Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, tasarımında geniş bir çerçeve olması gibi birçok olanaklarından dolayı işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Prefabrik ahırlar sökülüp takılabilme özelliği sayesinde zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu da hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan yaratılması noktasında önemlidir.

image

Prefabrik küçükbaş ahır fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

image

Prefabrik ağıl maliyetleri hesaplanırken; çiftliğin kurulacağı arazi alımı, yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, beslenilecek hayvanların alınması, hayvan yeminin alınıp depolanması, çiftlik bakıcısı, kullanılan araçların yakıtları vb. birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Böyle bir ihtiyacınız var ise Satış Danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu sayede hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik küçükbaş ahır fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz. Prefabrik ahır nasıl kurulur maliyeti ne kadardır diye düşünmeyin. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir