Prefabrik Kümes Fiyatları

Prefabrik Kümes Fiyatları

Hayvanlar üretimde kullandığımız en önemli canlılardır. Bu nedenle prefabrik kümes kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız bizden prefabrik kümes fiyatları almadan karar vermeyiniz.

Gürtes-Betosan prefabrik tavuk kümesi projelendirme ve taahhüt işlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle tavukçuluk sektöründe alternatif yapılara istinaden betonarme prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir. Prefabrik tavuk kümesi fiyatları konusunda lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Prefabrik Kümes Fiyatları Nelerdir?

Kurulum Öncesi Maliyetler

Tavuk çiftliği maliyet hesaplamaları yapılırken çiftliğin kurulacağı arazi alımı, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, tavukların alınması, tavuk yeminin alınıp depolanması, tavuk hastalık ilaçlarının ve tavuk gıda takviyelerinin alınıp muhafaza edilmesi, işletme boyutuna göre tavuk bakıcısı, kullanılan araçların yakıtları gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Maliyet oranlarını hesaplarken kurulum öncesi ve kurulum sonrası olarak ayırmak gerekmektedir. Kurulum öncesinde ilk etap arazi keşfi ve arazi seçimidir. İşletmenin temiz bir su kaynağına yakın olması temel hedeftir. Çünkü su hayattır ve tavuklarınızın suya ihtiyacı vardır. İşletmenizde serbest gezen tavuklarınız olursa bunların otlayacağı mera bitki örtüsünün sulanması gibi etkenlerde bulunmaktadır.

İkinci olarak işletmenizin inşa gideri kurulum öncesi maliyet oranını şekillendirmektedir. Hayvanlarınızın barınacağı alan betonarme bir yapı mı, prefabrik olarak kurulmuş bir yapı mı olacak? Kurulum öncesi diğer bir maliyet ise çiftlikte kullanılan ekipman gideridir. Tavuk follukları, sulukları, yemlikleri yumurta kodlama makinesi, atık tasfiye ekipmanları, kuluçka ekipmanları vb. ana gereçlerdir.

image
image
image
image
image
image
Kurulum Sonrası Maliyetler

İşletmenin tercihine göre; etlik ya da yumurtalık tavukların temini, tavuk yemi, çiftlik bakıcısı, ilaç giderleri ve benzeridir.

Tavuk kümesi kurulum maliyeti işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulan tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik kümes, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik kümes fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz. Tavuk çiftliği nasıl kurulur maliyeti ne kadardır diye düşünmeyin. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım.

Anahtar teslimi projeler üretmekteyiz. Prefabrike betonarme kümes, tavuk çiftliği maliyeti için +90 216 491 44 83 veya info@gurtes.com.tr adresinden mail olarak iletişime geçebilirsiniz.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir