Prefabrik Kümes Kurulumu

Prefabrik kümes kurulumu firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Salma tavukçuluk, kümes tavukçuluğu ile organik yumurta üretimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet sağlamaktayız.

Prefabrik yapıların dayanıklı ve ekonomik oluşu, tavuk kümesi sektöründe de tercih edilmesini sağlamıştır. Özellikle tavukçuluk sektöründe Betonarme Prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Çünkü ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir.

Prefabrik tavuk kümesinde kullanılan tüm yapı malzemelerini, standartlara uygun olarak üretiyoruz. Fabrikamızda kendi üretimimiz olan yapı malzemeleri ile tavuk kümeslerinin sağlıklı yapı olmasını sağlıyoruz.

Betonarme prefabrik kümes yapılarını uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern kümeslerin yapılmasını sağlıyoruz. Kümes içerisindeki tavukların, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için prefabrik yapılarımız, terleme yapmadığı için nem ve rutubet oluşumunu önlemektedir.

image

Prefabrik kümesin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Salma tavukçuluk mu, kümes tavukçuluğu mu yoksa et tavukçuluğu mu yapacaksınız? Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanının, hem kapalı alana, hem de açık alana sahip olması önemlidir.

image

Prefabrik çiftlik kurulum maliyeti tamamen işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik tavuk kümes maliyeti belirlenen modellere ve metrekareye göre belirlenmektedir. Çiftliğin kurulacağı arazi alımı, çiftlik türü seçimi, ekipman türü, tavuk cinsleri, tavuk yemi, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik tavuk kümesi modelleri için projelendirme yapıyoruz. Tavuk kümesi tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Prefabrik tavuk kümesinin kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz.

Sizlere en doğru ve profesyonel hizmeti yılların getirdiği tecrübemiz ile aktarıyoruz.  Sizde bize ulaşarak prefabrik kümes kurulumu, kümes fiyatları için bilgi alabilir ve kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir