Prefabrik Kümes Yapımı

Prefabrik Kümes Yapımı

Prefabrik kümes yapımı firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Salma tavukçuluk, kümes tavukçuluğu ile organik yumurta üretimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet sağlamaktayız.

Prefabrik yapı elemanları üretimi ve montaj işlemleri alanında 1996 yılından günümüze, Avrupa Birliği Standartlarına uygun hizmet vermekteyiz. Prefabrik kümes projeleri hazırlayarak, yumurta tavukçuluğu ve tavuk besiciliği yapanlara kümes binası tedarik ediyoruz.

Prefabrik yapıların dayanıklı ve ekonomik oluşu, tavuk kümesi sektöründe de tercih edilmesini sağlamıştır. Özellikle tavukçuluk sektöründe Betonarme Prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Çünkü ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir.

Betonarme prefabrik kümes yapılarını uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern kümeslerin yapılmasını sağlıyoruz. Kümes içerisindeki tavukların, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için prefabrik yapılarımız, terleme yapmadığı için nem ve rutubet oluşumunu önlemektedir.

Prefabrik kümesin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Salma tavukçuluk mu, kümes tavukçuluğu mu yoksa et tavukçuluğu mu yapacaksınız? çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz.

image

Prefabrik kümes yapımı maliyeti belirlenen modellere ve metrekareye göre belirlenmektedir. Çiftliğin kurulacağı arazi alımı, çiftlik türü seçimi, ekipman türü, tavuk cinsleri, tavuk yemi, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Prefabrik çiftlik kurulum maliyeti tamamen işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

image

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik tavuk kümesi modelleri için projelendirme yapıyoruz. Prefabrik kümes tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Prefabrik tavuk kümesinin kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz. Prefabrik  beton kümes yapılarının kurulum süreleri, kümesin büyüklük durumuna göre değişmektedir.

Prefabrik kümes kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız bizden prefabrik kümes fiyatları almadan karar vermeyiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir