Prefabrik Okul M2 Fiyat

Prefabrik Okul M2 Fiyat

Prefabrik okul m2 fiyat politikalarımızı yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Bu yüzden projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Yeni okul ve derslik açığının kapatılmasında prefabrik eğitim binaları kolay çözüm sunmaktadır. Prefabrik yapı hızlı projelendirilip de monte özellikle kısa sürede üretilerek kuruluma hazır hale getirilebilmektedir.

Prefabrik eğitim binaları gerek Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, gerekse özel kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Hızlı imalat, hızlı montaj, düşük maliyet, ön üretiminin fabrikada olması sayesinde en az hata payı, depreme dayanıklı bina, çevre dostu bina vb. kriterler eğitim yapılarında bu sistemin tercih edilmesinin başlıca faktörleridir.

image
image
image
image
image

Prefabrik Okul M2 Fiyat Hesaplamaları

Prefabrik okul m2 fiyat hesaplamaları yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre yapılmaktadır.

Prefabrike okul fiyatları; işletmecinin tercihlerine ek olarak arazinin büyüklüğü, konumu, kullanılan yapı elemanlarına bağlı olarak hesaplanmaktadır. Ayrıca laboratuvar ve spor kompleksinin barındıracağı donanımlar, kantin, yemekhane, konferans salonu gibi okul projesinin içinde bulundurduğu etkenler de hesaplamaları etkilemektedir.

Maliyet hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleşmektedir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Gürtes İnşaat olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize prefabrik okul projeleri için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul yönetmeliklerine uygun uluslararası standartta eğitim binaları üretimiyle Gürtes İnşaat; anaokulu, ilköğretim, ortaokul, liseye ek olarak üniversite kampüslerine yönelik projeleri gerçekleştirmektedir.

Prefabrik eğitim yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir