Gurtes Katalog 2020

Prefabrik Okul Maliyeti

Prefabrik okul maliyeti her şeyden önce yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir.

Prefabrik okul yapılarımız Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Yapıları Asgari Tasarım Standartları Kılavuzu’ndaki kriterler dikkate alınarak projelendirilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul yönetmeliklerine uygun uluslararası standartta eğitim binaları üretimiyle Gürtes İnşaat; anaokulu, ilköğretim, ortaokul, liseye ek olarak üniversite kampüslerine yönelik projeleri gerçekleştirmektedir.

image

Prefabrik eğitim binaları gerek Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, gerekse özel kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Hızlı montaj, ürün kalitesi, düşük maliyet, ön üretiminin fabrikada olması sayesinde en az hata payı, depreme dayanıklı bina, çevre dostu bina vb. kriterler eğitim yapılarında bu sistemin tercih edilmesinin başlıca faktörleridir.

Prefabrik okullar hızlı ve ekonomik imal edilmesiyle beraber dayanımlı yapı modeliyle uzun ömürlü yapı sınıfındadır. Yapı elemanlarının fabrikasyon üretilmesi dolayısıyla düşük maliyetli ve hızlı bir uygulama olur. Yüksek yalıtım özellikleri sayesinde her türlü iklime ve depreme karşı son derece dayanıklıdır.

Prefabrik Okul Maliyeti

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik okul maliyetleridir. İlk olarak bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik okul maliyeti okul projelerinin içinde bulundurduğu birçok etken dolayısıyla ve işletme sahibinin tercihlerini de barındıran oldukça değişken bir tablodur. Her detay öngörülebilmeli uzun ve kısa vadede olanaklar kullanılacak şekilde hesaplamalar yapılmalıdır.

image

Maliyet tablosu; okul projesinin bulunduğu arazinin alanına, konumuna, metrekareye, kullanılan yapı elemanlarına, kantin, yemekhane, altyapı durumuna bağlıdır. Ayrıca laboratuvar âdeti, konferans salonu donanımları, spor salonunun barındıracağı donanımlar gibi birçok etken maliyeti şekillendirmektedir.

Yatırımcının talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.  Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Gürtes İnşaat olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize prefabrik okul yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Prefabrik eğitim yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir