Prefabrik Okul Maliyetleri

Prefabrik Okul Maliyetleri

Prefabrik okul maliyetleri yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Bu yüzden projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Prefabrik yapı sistemleri, sağladığı avantajlar nedeniyle pek çok yapı türünde olduğu gibi eğitim kurumlarının inşaatında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Prefabrik okul binaları; hızlı ve ekonomik imal edilmesiyle beraber dayanımlı yapı modeliyle uzun ömürlü yapı sınıfındadır. Yapı elemanlarının  fabrikasyon üretilmesi dolayısıyla düşük maliyetli ve hızlı bir uygulama olur. Yüksek yalıtım özellikleri dolayısıyla her türlü iklime ve depreme karşı son derece dayanıklıdır.

image

Prefabrik okullar gerek Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, gerekse özel kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Hızlı imalat, hızlı montaj, ön üretiminin fabrikada olması sayesinde en az hata payı, depreme dayanıklı bina, çevre dostu bina vb. kriterler eğitim yapılarında bu sistemin tercih edilmesinin başlıca faktörleridir.

Prefabrik Okul Maliyetleri

Prefabrik okul maliyetleri okul projelerinin içinde bulundurduğu birçok etken dolayısıyla ve işletme sahibinin tercihlerini de barındıran oldukça değişken bir tablodur. Her detay öngörülebilmeli uzun ve kısa vadede olanaklar kullanılacak şekilde hesaplamalar yapılmalıdır.

Maliyet tablosu işletmecinin tercihlerine ek olarak; projenin bulunduğu arazinin alanına, konumuna, metrekareye, zemin etüt raporuna, kullanılan yapı elemanlarına, altyapı durumuna bağlıdır. Ayrıca kantin, yemekhane, laboratuvar, konferans salonu, spor salonunun barındıracağı donanımlar gibi birçok etken maliyeti şekillendirmektedir.

image

Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.  Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımızın yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem gösteriyoruz.

Firmamız resmi ve özel okullar başta olmak üzere; kolej, kreş, anaokulu vb. tüm eğitim kurumları için okul binaları üretmektedir. Prefabrik okul yapıları diğer yapılarımız gibi yatırımcının istek ve talebine göre çeşitli modellerde üretilmektedir. Prefabrik okulların tasarım alanı oldukça esnektir, çeşitli mimari tasarımlara uygundur.

Prefabrik okul yapılarının tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları, ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir