Prefabrik Okul

Prefabrik Okul

Prefabrik okul yapılarımız Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Yapıları Asgari Tasarım Standartları Kılavuzu’ndaki kriterler dikkate alınarak projelendirilmektedir.

Yeni okul ve derslik açığının kapatılmasında prefabrik eğitim binaları kolay çözüm sunmaktadır. Prefabrik yapı hızlı projelendirilip de monte özellikle kısa sürede üretilerek kuruluma hazır hale getirilebilmektedir.

Yapı yüksekliği, koridorlar, derslikler, kütüphane, laboratuvarlar, etkinlik odaları, kantin, konferans salonu, yemekhane gibi alanlar bakanlık okul yönetmeliğine uygun standartlarda projelendirilerek üretilmektedir.

Prefabrik okullar hızlı kurulum, düşük bütçe avantajlarının yanında dayanımlı yapı modeliyle uzun ömürlü yapı sınıfındadır. Ayrıca yüksek yalıtım özellikleri sayesinde her türlü iklime ve depreme karşı son derece dayanıklıdır.

Prefabrik okul işletmecilerin tercihleri doğrultusunda, arazinin büyüklüğü, konumu, öğrenci öğretmen sayısı dikkate alınarak tasarlanmaktadır. İlk olarak projedeki prefabrik üst yapı elemanları fabrikada yüksek kalite ve kontrol standartlarına uygun üretilmektedir. Arazideki alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla hızlı ve sağlıklı bir biçimde montajı tamamlanıp yatırımcıya teslim edilmektedir.

Prefabrik okul fiyatları okul projesinin bulunduğu arazinin alanına, konumuna, kullanılan yapı elemanlarına, laboratuvar âdeti ve kullanım amacına, spor kompleksinin barındıracağı donanımlara, kantin, yemekhane, konferans salonu gibi birçok etkene bağlı olarak şekillenmektedir.

Gürtes İnşaat anaokulu, kreş, yurt, özel okul, derslik binası gibi prefabrik eğitim binaları inşa etmektedir.

Firmamız, anaokullarına, kreşlere, üniversitelere, kolejlere, resmi ve özel okullara ihtiyaçlarına uygun okul binaları üretmektedir. Okul yapıları diğer yapılarımız gibi yatırımcının istek ve talebine göre çeşitli modellerde üretilmektedir. Prefabrike okulların tasarım alanı oldukça esnektir, çeşitli mimari tasarımlara uygundur.

Okul projelerimiz yapı güvenliği, ses ve ısı yalıtımı sağlayıp aynı zamanda kullanım ergonomisiyle öne çıkmaktadır. Alanınıza uygun tek katlı, iki katlı ya da istediğiniz modeli firmamızda bulabilirsiniz.

Okul yapılarının tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları, ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir