Prefabrik Olimpik Kompleks

Prefabrik Olimpik Kompleks

Prefabrik olimpik kompleks maliyetinin düşük olması ve uzun ömürlü olmasıyla girişimciler için pratik çözümler sunan bir kapalı alan sistemidir.

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturabilmek için spor salonları yapmaya başlamıştır. Firmamız, hazırlamış olduğu prefabrik olimpik kompleks projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır.

Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmekte ve salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olmasını sağlamaktayız.

Spor salonlarını, yapılacak olan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlıyoruz. Tüm proje çalışmalarımız, istenilen talebe göre uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Betonarme prefabrik sistemler kullandığımız için spor salonlarının dayanıklı olmasını ve spor için en elverişli yapılar olmasını sağlıyoruz.

Firmamız, projeleri hazırlarken, hem duvar sistemlerinde hem de çatı sistemlerinde, dayanıklılık oranı yüksek, ileri teknoloji ile üretilmiş ürün çeşitlerini kullanmaktadır. Kullanılan malzemelerin sağlamlığı, deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımızın yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından spor salonlarımızın teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik spor salonu kuruyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir