Prefabrik Restaurant M2 Fiyatları

Prefabrik Restaurant M2 Fiyatları

Prefabrik restaurant m2 fiyatları projeye ve işletmecinin tercihlerine göre önemli değişkenlikler göstermektedir.

Çelik ya da prefabrik restaurant; ihtiyaca göre tasarlanan, istediğimiz donanımı ekleyebildiğimiz, çabuk kurulan, dayanıklı aynı zamanda uzun ömürlü yapılardır.

Kısa sürede üretim, de monte özellikle kurulum, kurulum alanına kolay nakliye imkânı, malzeme tasarrufu ve düşük maliyet avantajlarıyla beton prefabrik ürünler yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir.

image

Kolay projelendirilip kısa sürede üretilebilen modüler özellikteki prefabrik yemekhane binaları Gürtes İnşaat kalite güvencesi ile uzun ömürlü olarak imal edilmektedir. Özellikle sosyal tesislerde, sanayi sitelerinde, hastanelerde, okullarda, fabrikalarda, spor ve turizm alanlarında tercih edilmektedir.

Prefabrik restaurant yapılarımızı iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, kullanım ergonomisi düşünülerek tasarlamaktayız. Tek katlı ya da iki katlı planlarda istenilen büyüklükte projelendirilip üretilmektedir. Kileri, mutfağı, yemek salonu, masa yerleşim alanları ve hatta havalandırma sistemi kullanıcı sayısına göre projelendirilmektedir.

Prefabrik Restaurant M2 Fiyatları

Restaurantınızı hızlı bir şekilde hazır hale getirmeniz gerekiyorsa, prefabrik imalat mükemmel bir çözümdür. Ön üretim dolayısıyla yapınız düşük maliyet ile hızlı bir şekilde kurulmaktadır.

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik restaurant fiyatlarıdır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik restaurant m2 fiyatları seçilen modele, konuma, metrekareye, kullanılan yapı ve yalıtım malzemesine göre değişmektedir. Aynı zamanda altyapı durumu, zemin etüt raporu, arazinin büyüklüğü ile istediğiniz özellikler de fiyatları etkilemektedir.

image

Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.  Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Böyle bir ihtiyacınız var ise Satış Danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize restoran yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Nerede kullanacağınızı ve kaç kişilik bir restoran yapısına ihtiyaç duyduğunuzu belirtin. Prefabrikasyon alanındaki uzmanlığımızla projenize ve bütçenize en uygun prefabrik restoran yapısını önerelim. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir