Prefabrik Restaurant Modelleri

Prefabrik Restaurant Modelleri

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre prefabrik restaurant modelleri için projeler üretmekteyiz.

Çelik ve prefabrik restaurant ihtiyaca göre tasarlanan, çabuk kurulan, dayanıklı aynı zamanda uzun ömürlü yapılardır.

Hızlı üretim, de monte özellikle kurulum, kurulum alanına kolay nakliye imkânı, malzeme tasarrufu ve düşük maliyet avantajlarıyla prefabrik restaurant yapılarımız yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir.

Uzun ömürlü olması, düşük maliyet seçenekleri, deprem gibi doğa olaylarında sağlam olması nedeniyle tercih edilen prefabrik restoranların pek çok modeli mevcuttur.

Prefabrik restoran inşaatıyla yapılar modern teknoloji kullanımıyla kısa sürede üretilerek kurulum yerinde kolayca monte edilmektedir. Dahası tüm alan ve büyüklüğe göre üretilmektedir. İsteğe göre değişebilen görünüm seçeneklerinin olması istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin değiştirilebilmesine olanak sağlar.

image
image
image
image
image
image

Prefabrik restaurant yapılarımızı iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, kullanım ergonomisi düşünülerek konforlu yemek salonu ortamlarına özel tasarlamaktayız. Personel sayısına bağlı olarak farklı büyüklüklerde tasarlanabilmekte ve kısa sürede üretim ve montajı gerçekleştirilebilmektedir.

Prefabrik restaurant modelleri inşa edilen yapının zemin dayanıklılığına göre şekil almaktadır. Bu yüzden yapınızın alanını belirleyerek istediğiniz modeli bünyemizden talep edebilirsiniz.

İstenilen ölçülerde projelendirme, üretim ve montaj yapılmaktadır. Tek katlı ya da iki katlı planlarda istenilen büyüklükte projelendirilip üretilmektedir. Kileri, mutfağı, yemek salonu, masa yerleşim alanları ve hatta havalandırma sistemi kullanıcı sayısına göre projelendirilmektedir.

Prefabrik çelik ya da betonarme restaurant yapıları, Gürtes İnşaat güvencesiyle uzun ömürlü olarak imal edilmektedir. Özellikle sosyal tesislerde, fabrikalarda, hastanelerde, okullarda, spor turizm alanlarında, sanayi sitelerinde vb. alanlarda tercih edilmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için; satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabiliriz hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir