Prefabrik Restoran

Prefabrik Restoran

Çelik ve prefabrik restoran ihtiyaca göre tasarlanan, çabuk kurulan, dayanıklı aynı zamanda uzun ömürlü yapılardır.

Sosyal tesislerden fabrikalara, hastanelerden sanayi sitelerine uluslararası standartlarda hijyenik ortam sunan restoranlar için çözümler üretiyoruz.

Yenilikçi prefabrik yapı sisteminin sağladığı imkânlarla kısa sürede üretim, de monte özellikle kurulum, kurulum alanına kolay nakliye imkânı ve yerinde vidalı geçmeli sistemin verdiği kolaylıkla kullanıma hazır kısa zamanda kurulum avantajlarımızla prefabrik yemekhane binaları üretiyoruz.

image

Prefabrik restaurantlar ses ve ısı izolasyonu açısından yüksek seviyedirler. Dört mevsim hava şartlarına göre üretilebilen modüler yapılardır. Geniş açıklıklı mekânlar olmaları nedeniyle, statik açıdan detaylı incelemeleri yapılmaktadır.

İstenilen ölçülerde projelendirme, üretim ve montaj yapılmaktadır. Tek katlı ya da iki katlı planlarda istenilen büyüklükte projelendirilip üretilmektedir. Kileri, mutfağı, yemek salonu, masa yerleşim alanları ve havalandırma sistemiyle kullanıcı sayısına göre özel projelendirilmektedir.

Prefabrik restoran yapılarımızı iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, kullanım ergonomisi düşünülerek tasarlamaktayız. Personel sayısına bağlı olarak farklı büyüklüklerde tasarlanabilmekte ve kısa sürede üretim ve montajı gerçekleştirilebilmektedir.

image

İhtiyacınıza en uygun yapı model ve planını öneriyoruz. Projenizi onaylamanızla birlikte modern tesislerde üretime başlanmaktadır. Diğer yandan de monte yapının sahaya ulaşmasıyla uzman kurulum ekiplerimiz montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Böylece yapı en hızlı şekilde kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Yemekhane planları arasından projeye göre seçim yapılabilirsiniz ya da en uygun projeyi ileterek hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

Kolay projelendirilip kısa sürede üretilebilen modüler özellikteki prefabrik yemekhane binaları Gürtes İnşaat kalite güvencesi ile uzun ömürlü olarak imal edilmektedir. Sanayi tesislerinde, hastanelerde, okullarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, spor ve turizm alanlarında tercih edilmektedir.

Nerede kullanacağınızı ve kaç kişilik bir lokanta yapısına ihtiyaç duyduğunuzu belirtin. Gürtes İnşaat uzmanlığımızla projenize ve bütçenize en uygun prefabrik restaurant yapısını önerelim. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir